+90 212 321 20 33     +90 539 279 97 65

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Ptt Kargo veya diğer kargo firmaları tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.
 
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Dekoratifitalyanboya.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 
Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünler için  özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.
 
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 
Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-4 iş günü)
 
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
 
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
 
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
 
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Dekoratifitalyanboya.com'a geri getirir.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Dekoratifitalyanboya.com sipariş yetkilisine iletişim  formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.
 
Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.